Inform you to give good news
PPCBank branch in Saensokh Area now is officially open! - ធនាគារ PPCBank សាខាសែនសុខបើកដំណើរការជាផ្លួវការហើយ!
21.Mar.2019 06:35
As​ PPCBank branch​ network​ continues​ to​ grow,​ today​ PPCBank​ officially​ introduces​ our​ new​ branch in Saensokh area​ address at #269, Street 1003, Bayab Village, Sangkat Phnom Penh Thmei, Khan Saensokh, Phnom Penh (located between Makro Supermarket and Aeon Mall 2) that will serve all range of services and products to the public.
“Saensokh Branch” is one of our integrated branches to cover not only retail customers but also VIP and foreign customers who have different and distinctive demands. At the same time, it will provide differentiated and be-spoke services for VIP customers at an exclusive space on the second floor which is called "Gold Club".​​ All VIP customers speaking different languages such as Khmer, Korean, Japanese, Chinese and English will be supported in their languages by the most talented bankers in PPCBank.
Additionally, we will continue to deliver convenience and efficiency in banking activities through digitalization of banking services such as Mobile Banking Application, Smartbiz, Mobile Teller and 24/7 Call Center.
At the same time, we are expanding more branch networks across the country to align with this strategy. When customers visit any of our branches, we would like to offer you not only banking service but also unique experiences beyond expectation with our easy banking concept.
ខណៈ​ពេល​ដែល​បណ្តាញ​សាខា​កំពុង​តែ​បន្ត​កើនឡើង​ថ្ងៃនេះ ធនាគារ PPCBank សូម​ណែនាំ​ជា​ផ្លូវការ​នូវ​សាខា​ថ្មី​មួយទៀត​របស់​យើង​នៅ​ក្នុងខណ្ឌ សែនសុខ​ ​ដែលមានទីតាំងនៅផ្ទះលេខ ២៦៩ ផ្លូវ ១០០៣ សង្កាត់ភ្នំពេញថ្មី ខណ្ឌសែនសុខ ដើម្បី​ផ្តល់​សេវា​ធនាគារ​បែប​ទំនើប​ដល់​អតិថិជន​នៅ​ក្នុង​តំបន់​។
ធនាគារ PPCBank សាខាសែនសុខនេះគឺផ្តល់សេវាកម្មគ្របដណ្តប់គ្រប់តម្រូវការរបស់ អតិថិជន ថែមទាំងអតិថិជន វីអាយភី និងអតិថិជនបរទេស។ ធនាគារ PPCBank សាខាសែនសុខនឹង ផ្តល់ជូនអតិថិជន វីអាយភី របស់យើងនូវសេវាពិសេស និងមានភាព ងាយស្រួលដែលហៅថា “ហ្គោលក្លឹប” និងអតិថិជនបរទេស ដូចជា៖​ ភាសាខ្មែរ កូរ៉េ ជប៉ុន ចិន និង អង់គ្លេស​ នឹងត្រូវបានផ្តល់ជូនយ៉ាងងាយស្រួល តាមរយៈបុគ្គលិកធនាគារ PPCBank ប្រកបដោយភាពប៉ិនប្រសព្វខាងភាសាខាងលើ។
ធនាគារ PPCBank នឹង​បន្តផ្តល់ជូនសកម្មភាពធនាគារដែលមានភាពងាយស្រួល និងប្រសិទ្ធ ភាពតាមរយៈ សេវាធនាគារឌីជីថលមានដូចជា៖ សេវាធនាគារចល័ត (Mobile Banking) សេវាធនាគារតាមមរយៈអ៊ិនធឺណែត (Smartbiz) សេវាបេឡាចល័ត (Mobile Teller) និង ប្រពន្ធទំនាក់ទំនងអតិថិជន២៤ម៉ោង (24/7 Call Center) ដ៏វៃឆ្លាត។
ធនាគារ PPCBank នឹងកំពុងបន្តពង្រីកបណ្តាញសាខាទូទាំងប្រទេស ដើម្បីផ្សារភ្ជាប់ជាមួយយុទ្ធសាស្រ្តរបស់យើង។ ​នៅពេលដែលអតិថិជនអញ្ជើញមកសាខា​ណាមួយ​របស់ ធនាគារ PPCBank យើងនឹងផ្តល់ជូនពួកគាត់មិនត្រឹមតែសេវាធនាគារប៉ុណ្ណោះទេ ថែមទាំងបទពិសោធន៏ដ៏អស្ចារ្យជាច្រើន ទៀតដែល លើសពីការរំពឹងទុករបស់គាត់ ដើម្បីដើរឲស្របទៅតាមទស្សនៈវិស័យរបស់យើង គឺធ្វើអោយធនាគារកាន់តែ ងាយស្រួលដែលអាចហៅថា “Easy Banking”។